KaŠ - nábytok na mieru

Sme stolárska spoločnosť so sídlom v Prievidzi. Našou hlavnou činnosťou je výroba nábytku na mieru, zariaďovanie kompletných interiérov vrátane kuchynských liniek podľa prianí zákaznika. Spoločnosť KaŠ - nábytok na mieru začala svoju výrobnú činnosť v roku 1998 vo vlastných priestoroch na Východnej ulici v Prievidzi. Sme spoločnosť podnikajúca v stolárskej výrobe.

Prvoradým cieľom je kvalita a spokojnosť zákazníkov

Vizualizácie

Interiérový dizajn a originálne návrhy interiérov bytových a nebytových priestorov. Pozrite si naše nedávne realizácie interiérov. Poskytujeme klientom komplexný servis a pomoc ako s riešením interiérov, tak aj s následnou realizáciou. Náš individuálny prístup ku každému klientovi je samozrejmosťou a zároveň kľúčom k úspechu pri vlastnej realizácii navrhnutého interiéru.

Kuchynské linky

Našim zákazníkom ponúkame vysokú kvalitu, ktorú dosahujeme moderným strojovým vybavením a odbornou zručnosťou našich zamestnancov. Kuchynské linky vyrábame z materiálov, ktoré vykazujú najvyššiu kvalitu od výrobcov veľkoplošných materialov EGGER, KAINDL a BUČINA DDL, ktoré sú ideálnym riešením pre kuchyne a moderný interierový nábytok.

Na žívotnosť kuchynských liniek nemalou mierou vplýva aj kvalita použitého kovania. Preto používame kovanie od svetových výrobcov BLUM a HETTICH, na ktoré je poskytnutá celoživotná garancia kvality. Štandardne na našich výrobkoch používame ABS hrany hrúbky od 0,5 do 2 mm od spoločnosti HRANIPEX.

Obývacie izby

Obývacia izba je miestom oddychu a stretávania sa celej rodiny. O tom, či sa budete v obyvačke cítiť dobre pritom nerozhoduje len vzhľad a samotný design obývačky, ale aj jej funkčné usporiadanie a kvalitný nábytok na mieru. Inšpirujte sa u nás realizáciami obývacích izieb na mieru. Môžete sa tak inšpirovať na vytvorenie vlastnej obývacej izby, alebo nás môžete priamo osloviť na vytvorenie vizualizácie a realizácie nábytku na mieru.

Detské izby

Deti potrebujú svoj vlastný svet, ktorý sa tomu nášmu príliš nepodobá. Doprajte im ho! Moderné detské izby ale neriešia len hravý vzhľad. Myslíme aj na bezpečnosť detí. A tej prispôsobujeme všetky prvky, ktoré do detských izieb umiestňujeme.

Kancelársky nábytok

Pri výbere kancelárskeho nábytku na mieru dbáme na funkčnosť, dizajn, bezpečnosť a predovšetkým na ergonómiou práce. Každý nábytok na mieru a predovšetkým pracovný stôl by mal byť prispôsobený danému užívateľovi, aby práca pri stole bola príjemná a nespôsobovala zdravotné ťažkosti. Kancelársky nábytok na mieru je spravidla vyrábaný z dreveného materiálu z melamínovou úpravou (odolná plastová fólia s potlačou vo farbe dezénu). Táto kombinácia materiálov je úplne zdravotne nezávadná a predstavuje štandard.

Kúpelňový nábytok

Správnym výberom kúpeľňového nábytku môžeme zdôrazniť krásu našej kúpeľne, rozžiariť ju a opticky možno aj zväčšiť. Nechajte si preto u nás poradiť pri výbere kúpeľňových zostáv alebo samotných dielov a doplnkov.

Nábytok do predsiene

Využívajte svoj priestor v predsieni efektívnejšie a prispôsobte nábytok Vášmu interiéru. Atypické rozmery pre nabytok a skrine nie sú prekážkou. Všetky bariéry ako šikmý strop, výklenok a pod. využijeme.